ДНІ ДОСТУПНОГО КІНО
26-30 ЖОВТНЯ
зі звукоописом і розгорнутими субтитрами
Сюжет розкриває історію українського села напередодні колективізації. Молодий комуніст Василь приганяє в село трактор і переорює приватні межі "на кулацьких нивах". Що чекає на хлопця — і на всю Україну — тепер, коли селяни самі вирішують, де їхня земля?
зі звукоописом і розгорнутими субтитрами
Карпати, початок ХХ століття. Іван і Марічка з дитинства кохають одне одного, але, немов Ромео і Джульєтта, належать до ворожих родів. Попри все закохані вирішують одружитися, та на заваді стає страшна трагедія. Як житиме Іван без коханої? Чи зробить його щасливим інша?
зі звукоописом і розгорнутими субтитрами
Козак Василь і його побратим Андрій вирушають до цариці в Петербург. Потрібно якомога швидше доставити гетьманську грамоту, інакше не минути Василеві страти. Знали би друзі, скільки містичних пригод чекають на них попереду! Адже за документом, кажуть, полює сам чорт...
зі звукоописом
1939 року до Ворохти приїздить молодий американець українського походження. Яро має тиждень, аби одружитися з українкою — лише за цієї умови він успадкує батькові багатства.
зі звукоописом
Іван Васильович багато років очолює профспілку державного підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його найбільша гордість — профспілковий хор "Чорнобривці". Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?
зі звукоописом
Життя десятирічного Гаррі не назвеш солодким: батьки померли, а від дядька й тітки, що взяли сироту на виховання, дістаються лише стусани. Але день народження змінює все. Непроханий гість приносить лист, з якого хлопчик дізнається, що він насправді чарівник і прийнятий у Хогвартс — школу магії. А вже за декілька тижнів Хогвартс-експрес мчить Гаррі назустріч новому життю, де на нього чекають неймовірні пригоди, вірні друзі та найголовніше — ключ до розгадки таємничої смерті батьків.
зі звукоописом
Ситна їжа, натовпи глядачів, зручні вольєри — що ще потрібно тваринам Нью-Йоркського зоопарку? Свобода! Зебра Марті мріє про життя в дикій природі та вирішує втекти. Як добре, що за ним вирушають вірні друзі: жираф Мелман, лев Алекс і гіппопотамиха Глорія.
ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ
ЯК ДОВГО ФІЛЬМИ БУДУТЬ НА ПЛАТФОРМІ?
"Земля", "Тіні забутих предків", "Пропала грамота": 26/10, 19:00 — кінець фестивалю.
"Гуцулка Ксеня": 27/10, 12:00 — 28/10, 12:00.
"Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго": 28/10, 12:00 — 29/10, 12:00.
"Гаррі Поттер і філософський камінь": 29/10, 12:00 — 20/10, 12:00.
"Мадагаскар": 30/10, 12:00 — 31/10, 12:00.
як увімкнути фільм?
Натисніть на назву фільму.
"Земля", "Тіні забутих предків", "Пропала грамота": відео відкриється на цій же сторінці.
"Гуцулка Ксеня", "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго": відео відкриється на сторінці наших партнерів takflix.com
"Гаррі Поттер і філософський камінь", "Мадагаскар": відео відкриється на сторінці наших партнерів sweet.tv
ЯК УВІМКНУТИ РОЗГОРНУТІ СУБТИТРИ?
Розгорнуті субтитри передбачені до трьох стрічок фестивалю: "Земля", "Тіні забутих предків", "Пропала грамота". Аби увімкнути субтитри, натисність на назву потрібного фільму, а потім — на кнопку "обрати субтитри".
На жаль, цей фільм уже недоступний. Фестиваль завершено!
Фестиваль завершено! Але за 60 гривень Ви досі можете подивитися цей фільм на сторінці наших партнерів.
Фестиваль завершено! Але за 60 гривень Ви досі можете подивитися цей фільм на сторінці наших партнерів.
Фестиваль завершено! Але Ви досі можете подивитися цей фільм на сторінці наших партнерів.
Фестиваль завершено! Але Ви досі можете подивитися цей фільм на сторінці наших партнерів.
У НАС БАГАТО ДОСТУПНИХ ФІЛЬМІВ!
А буде ще більше. Залишайтеся з нами, щоб не пропустити!
Made on
Tilda